EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Orhangazi Göl Konakları'nda fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor

LC Rumeli İnşaat tarafından Bursa'nın Orhangazi ilçesinde yükselen Orhangazi Göl Konakları projesinde konut fiyatları 650 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiyor.

Bursa'nın gelişmeye devam eden bölgelerinden Orhangazi'de 11 bin 545 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Orhangazi Göl Konakları projesinde toplam 41 villaya yer veriliyor. Her villanın kendine ait bir bahçesinin bulunduğu projede iki çeşit villa yer alıyor. Projede yer alan tekli villalar 300 metrekare, ikiz villalar ise 230 metrekare büyüklüğünde.

Teslimlerine Ocak 2019'da başlanması planlanan Orhangazi Göl Konakları'nda fiyatlar ise 650 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 4 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projeden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında en küçük villanın minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Orhangazi Göl Konakları ödeme planına göre; peşinat sonrasında teslime kadar yüzde 30'luk ödeme daha yapılıyor. Kalan yüzde 50'lik bedel için konut kredisi kullanılabiliyor.

Orhangazi ve İznik Gölü'ne 5 dakika, Bursa Merkeze 20 dakika ve Osmangazi Köprüsü'ne ise 15 dakika mesafede yer alan Orhangazi Göl Konakları projesinin sosyal donatı alanları arasında; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, otopark, basketbol sahası ve market bulunuyor.