EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Optimum IQ Kartal'da satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak

Optimum Yatırım Geliştirme tarafından Kartal'da konumlandırılacak Optimum IQ Kartal projesi satışa çıkmak için gün sayıyor.

Hayata geçirdiği "Optimum" markalı projelerle konforlu bir yaşam ve karlı bir yatırım imkanı sunan Optimum Yatırım Geliştirme, Anadolu yakasına yatırım yapmaya devam ediyor. Şirketin yeni projesi Optimum IQ Kartal'da satışların kısa süre içerisinde başlayacağı tahmin ediliyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden ilçelerinden Kartal'da 3 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Optimum IQ Kartal projesinde toplam 110 daireye yer veriliyor. 21 katlı tek bloktan meydana gelen Optimum IQ Kartal'da alanları 67 metrekare ile 138 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Optimum IQ Kartal lokasyonuyla dikkat çekiyor. Mesa Kartall, Mai Residence ve Gedik Üniversitesi'ne komşu konumda yükselen projede daire fiyatları ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.

Optimum IQ Kartal hakkında ayrıntılı bikgi ve ön talep toplama formuna www.optimumyatirim.com adresinden ulaşılabiliyor.