EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Optimum Gardens'ta satışlar sürüyor

Optimum Yatırım Geliştirme tarafından Pendik'te yükselen Optimum Gardens projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor.

Pendik'te hayata geçirdiği projelerle bölgeye yepyeni bir konut anlayışı kazandıran Optimum Yatırım Geliştirme'nin geçtiğimiz yıl satışa çıkardığı projesi Optimum Gardens'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor. İstanbul'un hızla gelişen yatırım alanlarından Pendik'te 10 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede teslimlerin Mart 2018'de başlaması hedefleniyor.

Toplamda 191 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL ile 770 bin TL arasında değiştiği Optimum Gardens projesi metroya yakınlığıyla konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor.

E-5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 dakika, Viaport AVM'ye 4 dakika, sahile ise 10 dakika uzaklıkta konumlandırılan Optimum Garden projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunuyor.