EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Optimist Residence'da lansman öncesi satışlar başladı

Mist İnşaat'ın Fikirtepe'de geliştirdiği yeni projesi Optimist Residence'da ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından biri haline gelen Fikirtepe'de 13 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Optimist Residence projesinde toplam 550 daireye yer veriliyor. Alanları 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin yer aldığı Optimist Residence'da lansman öncesi satışlara başlandı.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden konut sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde sunulan vade arksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Daire fiyatlarının 500 bin TL'den başlangıç gösterdiği Optimist Residence projesi tamamlandığında en küçük dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi durağına 150 metre, Uzunçayır metrobüs ve Ünalan metro kesişim noktasına 200 metre mesafede konumlandırılan Optimist Residence projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.optimistresidence.com.tr adresinden ya da 0216 650 83 11 numaralı telefondan erişilebiliyor.