EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Onur Park Life’ta fiyatlar 497 bin TL’den başlıyor

3 etap ve 9 blok şeklinde tasarlanan 718 konut ve 231 cadde mağazası bulunduran Onur Park Life projesinde en düşük konut fiyatı 497 bin TL.

Onur Beton A.Ş ve Onur Çimento A.Ş imzasıyla hayata geçirilen Onur Park Life projesinin ilk etabının satışları başladı. Fiyatların 497 bin TL’den başladığı projede 1+0’dan 2+1’e daire tipleri alıcısına sunuluyor. Konutların büyüklükleri ise 70-181 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Onur Park Life İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat verip kalan kısmı teslimde banka kredisi kullanarak ödeme olanağı tanınıyor.

Bahçeşehir ve Esenyurt'un gelişen bölgesi Koza Mahallesi'nde inşa edilen Onur Park Life İstanbul projesi ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada bulunduruyor.

Yüzde 50’si yeşil alanlara ayrılan proje TEM'e cepheli olan Onur Park Life İstanbul projesi Akbatı AVM'ye 500 metre, Esenyurt gişelerine 600 metre, planlanan metro istasyon durağına 300 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Onur Park Life İstanbul projesinde teslimlerin ilk etapta Haziran 2018'de, ikinci etapta Haziran 2019'da, son etapta ise Haziran 2020'de gerçekleştirilmesi bekleniyor.