EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Onur Park Life'ta 10 yıl vadeli satışlarda faiz oranı 0,44'e düştü

Onur Çimento A.Ş. tarafından Esenyurt'ta yükselen Onur Park Life'ta 120 ay vadeli satışlarda faiz oranı 0,44'e düştü. Projeden yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Konut yatırımcısının İstanbul'daki ilk tercih ettiği bölgelerden Esenyurt'ta 46 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Onur Park Life projesinin ilk etabında satışlar tüm hızıyla sürüyor. Toplamda 3 etaptan oluşacak olan proje 9 blokta toplam 718 konut ve 231 cadde mağazadan meydana geliyor. Projenin ilk iki etabında 2+1 ve 3+1, üçüncü etabında ise stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor.

Alanları 70 metrekare ile 181 metrekare arasında değişen konutlara yer verilen Onur Park Life projesinde teslimlerin Haziran 2018'de başlaması öngörülüyor. İkinci etabının 2019 yılında ve üçüncü etabının ise 2020 yılında tamamlanması planlanan projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve 0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunuluyor.

"Yaşam tarzınızı değiştirin" mottosu ile yola çıkan proje; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, bin metrekarelik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi ve az yoğunluklu inşaatıyla dikkat çekiyor.