EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ONS İncek'te teslime sayılır günler kaldı

Ons İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen ONS İncek projesinde fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Ekim ayında başlanacak.

Ankara'nın en değerli yaşam alanlarından İncek'te 39 bin 168 metrekarelik arazi üzerinde yükselen ONS İncek projesinde toplam 992 daireye yer veriliyor. Alanları 71 metrekare ile 189 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer aldığı ONS İncek'te teslimlere Ekim ayında başlanması planlanıyor.

41, 43 ve 45 katlı 3 bloktan oluşan ONS İncek projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. 1+1 dairelerin 450 bin TL ile 650 bin TL arasında, 2+1 dairelerin ise 650 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiklik gösterdiği proje tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.200 dolardan kiraya verilebileceği öngörülüyor.

ONS İncek projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, basketbol ve voleybol sahası, market, kafe, tenis kortu, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı otopark yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep toplama formuna www.onsincek.com adresinden ya da 444 66 74 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.