EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ONS İncek'te ayda 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün

ONS İnşaat'ın ONS İncek projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat vererek aylık 2 bin 900 TL'lik taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

ONS İnşaat'ın Ankara'nın modern yüzü İncek'te hayata geçirdiği ONS İncek projesinde genç çiftlere ve ilk defa ev alacak yatırımcılara özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat ödedikleri takdirde ara ödemesiz aylık 2 bin 900 TL taksitle projeden daire satın alabiliyor.

Sınırlı sayıdaki daire için geçerli

ONS İncek kampanyasıyla ilgili açıklama yapan ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, “Dünyanın en değerli rezidansları arasına giren ONS İncek'ten ev sahibi olmak artık çok kolay. Amacımız ilk evini alacak genç çiftler başta olmak üzere Ankara ekonomisine değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları da dönemsel olarak harekete geçirmek istedik. Firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızda ilk etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimizin yeni sahiplerini davet ediyoruz. Bu ödeme planını öncelikle lanse ettiğimiz ev sahiplerimizden gördüğümüz ilgi ve gerçekleşen satışlar bizi çok mutlu etti. Yeni kampanyamızda teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların özellikle ilgisini çekti” dedi.

Projede 45 dükkan bulunuyor

39 bin 168 metrekarelik alan üzerinde yükselen ONS İncek projesi; 41, 43 ve 45 katlı 3 blokta toplam 992 residence daireden meydana geliyor. 15 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 45 dükkanın yer aldığı bir AVM'yi bünyesinde bulunduran projede yaşayanlar ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu akıllı evlerin sahibi oluyor.