EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Onlife Pendik'te ön talep toplama çalışmaları başladı

Hak Yapı imzasıyla Pendik'te yükselecek olan Onlife Pendik projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Ulaşım yatırımları ve kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından biri haline gelen Pendik'te 16 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Onlife Pendik projesi için ön talep toplanmaya başlandı. 10 katlı 10 bloktan oluşacak olan Onlife endik projesi toplam 430 konuttan meydana galiyor.

Alanları 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin bulunacağı Onlife projesinde satışlara 2017'nin son çeyreğinde başlanması planlanıyor. Ağustos 2019'da sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Onlife Pendik projesinin ayrıntıları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Proje hakkında bilgi veren Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; "Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gurunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu yakasında hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.