Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

One Tower’da fiyatlar 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor

Ankara Oran’da yükselen One Tower’da fiyatlar 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

One Tower projesi, İTO Yatırım tarafından Ankara Oran’da yaşama kazandırılıyor. Fiyatların 1 milyon 193 bin TL’den başladığı One Tower’da teslimler ise hemen yapılıyor.

306 ADET REZİDANSTAN MEYDANA GELİYOR

21 bin metrekare üzerinde yükselen One Tower; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 306 adet rezidanstan meydana geliyor. One Tower’ta yer alan rezidansların büyüklükleri 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişiyor.

ONE TOWER FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

One Tower’da yer alan rezidansların fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 12 indirimin uygulandığı One Tower’da vadeli alımlarda ise 40 ay 0 faiz ve 1 yıl ödeme erteleme imkanı sunuluyor.

One Tower’ta yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen yapılıyor.

PANORAMİK MANZARA SUNAN KONUTLAR

One Tower projesi, 185 metre yükseklikte 48 katlı tek bloktan meydana geliyor. Panora AVM’nin yanında inşa edilen One Tower yer alan rezidanslar Mogan ve Eymir Gölleri’nden, Elmadağ'ın ve muhteşem Ankara manzarasına kadar geniş panoramik manzaraya sahip konumda yükseliyor.

Akıllı ev sistemleri ile donatılan One Tower’da yer alacak olan konut sakinlerine kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları, çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, bilardo salonu, satranç salonu, dart salonu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.