EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

One Tower Diplomatique'te yeni bir kampanya başladı

İTO Yatırım imzasıyla Ankara Oran'ın en yüksek binası olarak hayata geçirilen One Tower Diplomatique'te Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak yeni bir kampanya başladı.

Ankara'nın en çok kazandıran projelerinden projelerinden One Tower Diplomatique'de hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede yeni başlayan kampanya kapsamında One Tower Diplomatique'de ev sahibi olmak isteyenler, hiç peşinat vermeden, 6 ay sonra yüzde 15, 12 ay sonra ise yüzde 15 ödeme yaparak konut sahibi olabilecek. Kalan bedel ise 60 ay vade ile 0,40 faiz ya da 120 ay vade ile 0,70 faiz oranı ile ödenebilecek. Kampanya Eylül ayının sonuna kadar devam edecek.

İTO Yatırım tarafından hayata geçirilen One Tower Diplomatique projesi 185 metrelik 48 katlı tek bloktan oluşuyor. Ankara Oran'da yükselen projede 306 adet rezidans daire yer alıyor. Alanları 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık’ın yaptığı One Tower Diplomatique projesinde daire fiyatları 831 bin TL'den başlıyor. Proje kira gelirlerinin en az 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasında olacağı öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru mevcut.