EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

"One Tower Diplomatique konut yatırımcısının Ankara'daki ilk tercihi"

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, Ankara'nın, Türkiye'de gayrimenkul yatırımı deyince akla gelen ilk şehir olan İstanbul'u zorladığını belirtti.

Ankara'da konut projeleri üreten İTO Yatırım'ın ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower Diplomatique projesinin Ankara'nın en çok kazandıran projelerinden biri olduğunu söyledi. Özçelik, "Gayrimenkule yatırımda kayıp olmaz, doğru olanı kazandırır. 3 yıl önce bu düşüncelerle hayata geçirdiğimiz One Tower Diplomatique, 185 metre yüksekliğiyle Başkent'in en yüksek konut kulesi olmakla kalmadı, yatırımcısına en fazla kazandıran projelerden biri de oldu. İTO Yatırım olarak, birikimini, 48 katlı One Tower Diplomatique projesinde değerlendirenlerin kazanç konusunda yüzü güldürmenin haklı gururunu yaşıyoruz. One Tower Diplomatique'de proje başlangıcında ev alanlar, teslim sürecine girmeye yaklaştığımız bu süreçten kazançlı çıktığı gibi, asıl önümüzdeki günlerde yaşamın başlamasıyla çok daha kazançlı çıkacaklar. Özellikle yatırımcı için, yüksek kira getirisi bulunması projemize olan ilgiyi artırıyor. Bölgedeki diğer örneklerde aylık 2-3 bin dolarlarda seyreden kira getirileri, One Tower Diplomatique'i çok daha cazip kılıyor. Hatta sadece kira getirisi bile bu projeyi tercih edenlerin zorlanmadan ev sahibi olabileceklerini gösteriyor." dedi.

One Tower Diplomatique'in satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısının yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Özçelik, projenin konumu, kaliteli kurgusu ve yeşil bina konseptiyle konut alıcısının oldukça beğenisini kazandığını vurgulayarak, “Bunun yanında, yabancı temsilciliklere de çok yakın olan projemiz, diplomasi personelinin de ilgi gösterdiği bir proje oldu. Yeşil bina kurgusu sayesinde Ankara'nın öncü LEED Gold Sertifikası adayı olan projemizle gelecek nesle güzel bir dünya bırakmak için sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz” diye konuştu.