EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

One Block Ümraniye'de fiyatlar belli oldu

Doa Yapı ve Megasan ortaklığının Ümraniye'de konumlandırdığı One Block Ümraniye projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 486 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Ümraniye'de tek blok halinde yükselen One Block Ümraniye projesinde toplam 79 konuta yer veriliyor. Alanları 49 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu One Block Ümraniye'de konutların yanı sıra 5 ticari birim de yer alıyor.

Sınırlı sayıda dairenin satışlarının devam ettiği One Block Ümraniye'de yüzde 7'ye varan oranda indirim imkanından yararlanılabiliyor. Yüzde 10 peşnla konut sahibi olunabilen projeye yatırım yapmak isteyenler, ödedikleri peşinat oranına göre 18 aya kadar vade farksız taksit avantajından faydalanabiliyor. Peşinat sonrası kalanı teslimde ödeme imkanı da sunulan One Block Ümraniye'de 1+1 daireler 486 bin TL ile 964 bin TL arasına, 2+1 daireler 813 bin TL ile 1 milyon 325 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 1 milyon 382 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen One Block Ümraniye projesinde teslimlere Temmuz 2018'de başlanacağı öngörülüyor. Buyaka, İKEA ve Meydan AVM'ye yürüme mesafesind inşa edilen One Block Ümraniye hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.oneblock.com.tr adresinden ya da 0216 363 9393 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.