Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

One Block Ümraniye için ön talep toplanmaya başlandı

Doa Yapı ve Megasan ortak iştirakiyle Ümraniye'de hayata geçirilecek olan One Block Ümraniye projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Anadolu yakasının hızla gelişmeye devam eden bölgelerinden Ümraniye Alemdağ'da konumlandırılan On eBlock Ümraniye için çalışmalara başlandı. Tek blokta toplam 79 home officeten meydana gelecek projede alanları 49 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Konutların yanı sıra 5 ticari birime de yer verilen projede yaşam alanları isteğe göre modüler sistemler birleştirilebiliyor.

Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede satışların 2017 ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor. Ön talep toplama çalışmalarının başladığı projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna adresinden www.oneblock.com.tr ulaşılabiliyor.

Birçok ana aksın kesişim noktasında inşa edilen Buyaka Alışveriş Merkezi'ne yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bölgenin home office ihtiyacına büyük oranda cevap vermesi beklenen One Block Ümraniye projesinde fiyatlar ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.