EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ondörtüç Pendik'te yıl sonu fırsatı başladı

İnsay Yapı'nın Pendik'te konumlandırdığı Ondörtüç Pendik'te başlatılan yıl sonu kampanyası kapsamında, projeden 24 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.

İnsay Yapı'nın Pendik Güllübağlar Mahallesi'nde 8 bin 878 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırdığı Ondörtüç Pendik projesinde yıl sonuna özel başlatılan kampanya kapsamında, projeden 24 ay vade farksız konut sahibi olunabiliyor. Liste fiyatları üzerinden yüzde 5 indirimin de sunulduğu projede banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenlere anlaşmalı bankalardan 120 ay vade seçeneği bulunuyor. Projeden banka kredisi ya da peşin ödemeyle daire satın alanlara yüzde 5 indirime ek yüzde 10 indirim daha yapılıyor. Daire fiyatlarının 199 bin TL ile 419 bin TL arasında değiştiği projede kampanyadan yararlanmak için son gün 31 Aralık 2016.

Toplam 241 daire ve 23 ticari birimin yer aldığı projede alanları 68 metrekare ile 146 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutlara yer veriliyor. 2018 yılının sonunda teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik'in, yoğun ilgiyle karşılaştığını bildiren İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Pendik'in tam merkezinde inşa edilen Ondortüç Pendik, sağlam zeminiyle depreme karşı güven sağlıyor. Yine merkezi bağlantılı yolları, havaalanı, alışveriş alanları ve ana arterlere yakın olması, ayrıca sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla, yatırım değerini benzersiz kılıyor” dedi.

İki bloktan meydana gelen Ondörtüç Pendik projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve güneşlenme terası mevcut. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.