EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ondörtüç Pendik'te taksitler 240 aya çıktı

İnsay Yapı'nın İstanbul'un değer kazanan ilçelerinden Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik projesi de tarihi kampanyaya katıldı. Projede fiyatlar 215 bin TL'den başlıyor

Hayata geçirilen ulaşım projeleriyle hızla değer kazanan Pendik'te 8 bin 878 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinde toplam 241 daire ve 23 ticari birim yer alıyor. 2018 yılının sonunda teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik projesinde büyüklükleri 68 metrekare ile 146 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutlar bulunuyor. Kaba inşaatının yüzde 70'i tamamlanan Ondörtüç Pendik projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin TL, 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin TL’den başlıyor.

Vadelerin uzaması sektörü canlandıracak

Pendik’in göbeğinde inşa edilen Ondörtüç Pendik’ten ev almanın artık çok kolay olduğunu söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, vadelerin 240 aya kadar uzamasıyla sektörün canlanacağını belirtti. Bu kampanyadan herkesin yararlanacağını anlatan Çulhalık, yapılan hamlenin sektör adına bir devrim niteliği taşıdığını ifade etti. Herkesin 240 ay vadeyle ev satabilmesinin zor olduğunu bildiren Çulhalık, "Bankalar 240 ay vadeli konut kredisini ancak o firmanın kredibilite gücüne göre verir. Yine gayrimenkul üreticisinin öz sermayesi ve piyasalarda oluşturduğu güven, kredinin temin edilmesinde önemli bir unsurdur" dedi.

Havalimanı ve hızlı feribota 15 dakika uzaklıkta

İki bloktan meydana gelen Ondörtüç Pendik projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve güneşlenme terası mevcut. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.