EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ondörtüç Pendik'te Kurban Bayramı'na özel kampanya başladı

İnsay Yapı tarafından Pendik'te yükselen Ondörtüç Pendik projesinde Kurban Bayramı'na özel başlatılan kampanya kapsamında yüzde 15+5 oranında indirim imkanı sunuluyor.

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı boyunca konut alacak olanlara; yüzde 15 indirim kampanyasının yanında ayüzde 5 bayram özel indirim fırsatı sunuyor. 240 ay vadeli ödeme imkanından faydalanarak da ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik'te yatırımcılara kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre; projeden ev satın alırken peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor.

Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlere her fırsatta ödeme avantajı sunduklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Kurban Bayramı'na özel ödeme kolaylığı getirdiklerini belirtti. Bayrama özel sunulan yüzde 5 indirim fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenlere bayram sevinci yaşatmak istediklerini anlatan Çulhalık, herkesi satış ofislerine beklediklerini bildirdi.

Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın bittiğini, ince detay işlerine başladıklarını anlatan Çulhalık, “Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladık. 3+1 daire seçeneği için hazırladığımız örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor” dedi.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 243 konut ve 21 ticari birimden oluşuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede 1+1 daireler 244 bin TL'den, 2+1 daireler 314 bin TL'den, 3+1 daireler ise 456 bin TL'den alıcı buluyor. Projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Haziran ayı olarak belirlendi.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, kapalı otopark, spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları yer alıyor.