EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ondörtüç Pendik'in örnek dairesi ziyarete açıldı

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinin 3+1 tipindeki örnek dairesi yatırımcıların beğenisine sunuldu.

İnsay Yapı'nın Pendik’te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'in örnek dairesi konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Çekirdek bir aile için ideal yaşam alanı sağlayan 3+1 tip daireler için tasarlanan örnek daire, ziyaretçilerine yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de sunuyor.

Toplam 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 242 konut ve 22 ticari birimden oluşuyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Teslimlerine 2018 yılının Haziran ayında başlanması planlanan Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat tamamlandı.

Uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarıyla dikkat çeken Ondörtüç Pendik'te 1+1 daireler 232 bin TL'den, 2+1 daireler 305 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den satışa sunuluyor. Banka kredisiyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 oranında indirim imkanı sunulan Ondörtüç Pendik'ten hiç peşinatsız konut satın almak da mümkün.

Ondörtüç Pendik'in İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te inşa edilmesinin konut sahiplerine büyük avantaj kazandırdığını anlatan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, "Bölge, son bir kaç yıl içinde büyük gelişme kaydetti. Ulaşımda büyük reformlara imza atan Pendik, TEM çıkışı ve üçüncü köprü bağlantılarıyla konut sahiplerinin yüzünü güldürdü" diye konuştu.

Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın bittiğini, ince detay işlerine başladıklarını anlatan Çulhalık, projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladıklarını bildirdi. Üç tip daire seçeneğinin yer aldığı projede örnek dairenin 3+1'ler için hazırlandığını belirten Çulhalık, "Örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor" dedi.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.