Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Ondörtüç Pendik'in örnek dairesi ziyarete açıldı

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinin 3+1 tipindeki örnek dairesi yatırımcıların beğenisine sunuldu.

İnsay Yapı'nın Pendik’te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'in örnek dairesi konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Çekirdek bir aile için ideal yaşam alanı sağlayan 3+1 tip daireler için tasarlanan örnek daire, ziyaretçilerine yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de sunuyor.

Toplam 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 242 konut ve 22 ticari birimden oluşuyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Teslimlerine 2018 yılının Haziran ayında başlanması planlanan Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat tamamlandı.

Uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarıyla dikkat çeken Ondörtüç Pendik'te 1+1 daireler 232 bin TL'den, 2+1 daireler 305 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den satışa sunuluyor. Banka kredisiyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 oranında indirim imkanı sunulan Ondörtüç Pendik'ten hiç peşinatsız konut satın almak da mümkün.

Ondörtüç Pendik'in İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te inşa edilmesinin konut sahiplerine büyük avantaj kazandırdığını anlatan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, "Bölge, son bir kaç yıl içinde büyük gelişme kaydetti. Ulaşımda büyük reformlara imza atan Pendik, TEM çıkışı ve üçüncü köprü bağlantılarıyla konut sahiplerinin yüzünü güldürdü" diye konuştu.

Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın bittiğini, ince detay işlerine başladıklarını anlatan Çulhalık, projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladıklarını bildirdi. Üç tip daire seçeneğinin yer aldığı projede örnek dairenin 3+1'ler için hazırlandığını belirten Çulhalık, "Örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor" dedi.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.