EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ONAG Yapı’dan devam eden 3 projede yüzde 10 indirim müjdesi

ONAG Yapı’dan Berat Albayrak’ın yüzde 10 indirim çağrısına cevap geldi. Şirketin devam eden 3 projesinde yüzde 10 indirim fırsatı başladı.

ONAG Yapı’dan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na 3 projeyle destek geldi. ONAG Yapı, 3 projesinde yüzde 10 indirim kampanyası başlattı.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında firmalara en az yüzde 10 indirim yapma çağrısında bulundu. ONAG Yapı tarafından yaşama kazandırılan Karşıyaka Arkadya Evleri, Sasalı Villaları ve ortağı olduğu Gültekin Pera projesinde yer almak isteyenlere yüzde 10 indirim uygulanacak.

Yüzde 10 indirimin yanı sıra Arkadya Evleri, Sasalı Villaları ve Gültekin Pera projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit seçeneğinin sağlandığı projelerde 60 ay için ise yüzde 0.99 vade farkı imkanı sunuluyor.

ÜZERİMİZE DÜŞEN SORUMLULUĞU İVEDELİKLE YERİNE GETİRDİK

Bakanlık tarafından enflasyonla mücadele için başlatılan kampanyanın çok büyük önem taşıdığını ifade eden ONAG Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Gültekin; “Biz ONAG Yapı olarak üzerimize düşen sorumluluğu ivedilikle yerine getirdik. Devam eden 3 projemizde yüzde 10 indirim uyguluyoruz. Ayrıca nakit konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerimize düşük peşinatlı ve faizsiz ödeme seçenekleri sunuyoruz. Bu kampanya ile enflasyonun düşüşe geçmesini ve ekonomimizin toparlanma sürecine girmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

ARKADYA EVLERİ

SASALI VİLLALARI

GÜLTEKİN PERA