EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ömür İstanbul'da fiyatlar belli oldu

Efitaş İnşaat ve Esenler Belediyesi ortaklığında Esenler'de konumlandırılan Ömür İstanbul projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiği Esenler'de 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Ömür İstanbul projesinde ön satışlara başlandı. Toplam 278 konut ve 3 ticari birimin yer aldığı projede; alanları 70 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine tesli edileceği öngörülen Ömür İstanbul projesinde 1+1 daireler 300 bin TL ile 350 bin TL arasında, 2+1 daireler 450 bin TL ile 650 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

OCak 2018'de hizmete açılması pkanlanan Mecidiyeköy – Kağıthane – Alibeyköy – Mahmutbey Metro Hattı’nın Tekstilkent – Giyimkent metro istasyonuna 5 dakikalık mesafede inşa edilen Ömür İstanbul, yatırımcısına yüksek prim imkanının yanı sıra trafiksiz bir yaşam imkanı da sunuyor. E-5 ve TEM gibi İstanbul'un ana ulaşım arterlerinin yanı sıra eğitim ve sağlık merkezlerine de oldukça yakın bir konumda yükselen Ömür İstanbul hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.omuristanbul.com adresinden ya da 444 22 81 numaralı telefondan ulaşabiliyor.