EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ömür İstanbul projesi Esenler’de yükseliyor

Esenler Belediyesi, Efitaş İnşaat ve Eskon İnşaat işbirliği ile inşa edilen Ömür İstanbul projesi Esenler’de yükseliyor.

10 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde hayata geçirilecek Ömür İstanbul projesinde 4 blokta, 278 konut ve 3 ticari ünite yer alacak.

24 ayın sonunda teslim edilecek

Efitaş İnşaat, Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat tarafından Esenler'de inşa edilen bu projede farklı büyüklük ve tipte alternatif daire seçeneği yer alıyor.

24 ay sonunda teslim edilmesi planlanan Ömür İstanbul projesinde 2+1 örnek daireler hazır bulunuyor. Proje kapsamında konut alanların tapusu ise satış sözleşmesi imzalandıktan kısa bir süre sonra sahiplerine teslim edilecek.

Sağlık kurumların yakın bölgede yükseliyor

Kapalı otopark, kapalı bay ve bayan yüzme havuzu, toplantı odaları, kreş, mescid, taziye odası gibi sosyal donatı alanları ile birlikte akıllı ev sistemi ve ankastre ürünler de projeye dahil ediliyor.

Sağlık kurumlarına yakın lokasyonda olan Ömür İstanbul projesi, Kadın ve Çocuk Sağlığı Hastanesi'ne ise 8 dakika, Medipol Hastanesi'ne 10 km uzaklıkta bulunuyor. TEM ve E-5 gibi ulaşım akslarının tam ortasında konumlanan bu proje Tekstilkent-Giyimkent metro hattına sadece 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.