EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Olive Sarıyer Evleri’nde son aşamaya gelindi

Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’de hayata geçirilen Olive Sarıyer Evleri’nin yüzde 95’i tamamlandı.

İstanbul Avrupa yakasının en gözde lokasyonlarından Sarıyer maden Mahallesi’nde konumlandırılan Yapıdem gayrimenkul projesi Olive Sarıyer Evleri’nin yüzde 95’lik kısmı tamamlandı.

Projede teslimlerin Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Projenin tamamı 4+1 dairelerden her biri 2 bahçe ve 2 çatı dubleksine sahip 5 bloktan oluşuyor. Proje yılda ortalama 20 bin civarı deprem yaşanan Türkiye’de, 20 seçkin aile için tasarlandı ve depreme karşı İstanbul’un en güvenli bölgesinde alınan ek önlemlerle hayata geçirildi.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler kişiye özel esnek ödeme koşullarından yararlanarak daire sahibi olabiliyorlar.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje Hacıosman Metro İstasyonu’na 5 dakika uzaklıkta yer alan; kentli yaşamın olanaklarını, şehirden uzaklaşmadan ama şehrin dışında sunan projede, büyüklüğü 220 - 240 m2 arasında değişen daireler, iş merkezleri ile eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakın bir konumda yer alıyor. İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak-Büyükdere hattından yalnızca 12 dakika uzaklıkta bulunan Olive Sarıyer Evleri, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’ne 1, Hacıosman Metro İstasyonu’na 5, İstinye Park’a 10, Boğaz’a 5, Atatürk Havalimanı’na 25, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 55 ve 3. Havalimanı’na ise 25 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Kullanıcı dostu mimari çözümler sunan proje: Olive Sarıyer Evleri

Proje, doğal malzemelerle beyazın sadeliğini birleştiren modern bir mimari konsepte sahip. Olive Sarıyer Evleri’nin girişinde; misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenlerin kullanacağı konforlu bir lounge alanı yer alıyor. Her daireye en yakın konumdaki 2 araçlık kapalı otoparktan asansörlerle katlara çıkılıyor. Site içi yürüyüş yolları ve havuzun, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı sitede, manzaranın keyfine vararak yüzme ve güneşlenme olanağı sunuluyor. Gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla sitenin önünde konumlanan park alanı da projeyi farklılaştıran unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Olive Sarıyer Evleri’nde yaşlılar, engelliler ve çocuklu ailelerin yardımcıları düşünülerek tasarlanmış odalar bulunuyor.