EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Olive Sarıyer Evleri şehirden uzaklaşmadan şehir dışında bir hayat vadediyor

Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer'de konumlandırılan Olive Sarıyer Evleri şehirden uzaklaşmadan şehşr dışında yaşamayı vadediyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde yükselen Olive Sarıyer’de lansmana özel satışlar başladı.

Sarıyer’de şehirden uzaklaşmadan şehir dışında yaşamayı vadeden butik proje Olive Sarıyer’de sadece 20 seçkin aile için 4+1 şeklinde tasarlanan daireler 2 bahçe ve 2 çatı dubleksine sahip 5 bloktan oluşuyor. Sadece 20 aile için tasarlanan butik projede lansmana özel fiyatlarla satışlar başladı.

Dairelerin Aralık 2017’de tamamlanması bekleniyor

Hacıosman Metro İstasyonu’na 5 dakika uzaklıkta yer alan; kentli yaşamın olanaklarını, şehirden uzaklaşmadan ama şehrin dışında sunan projede, büyüklüğü 220 - 240 m2 arasında değişen dairelerin, Aralık 2017’de tamamlanması hedefleniyor.

Yere kadar uzanan pencere sistemi ile tüm manzarayı kucaklayın

İş merkezleri ile eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakın bir konumda yer alan Olive Sarıyer Evleri, bölgedeki diğer projelerden farklılaşan birçok özelliğe sahip. Güneye bakan ön cephesinde hiçbir zaman kapanmayacak doğa manzarasının yer aldığı dairelerde, doğal taşlar kullanılarak estetik bir yapı ve uzun ömürlü dış cephe yaratıldı. Bahçe dublekslerinde ise daire sahiplerinin özel kullanımına ayrılan bahçeler yer alıyor. Her ayrıntısı düşünülen projede, kullanıcı dostu mimari çözümler ile yüksek tavanlarıyla ferahlık hissi veren yaşam alanları oluşturuldu. Gün ışığını ve manzarayı kucaklamak için, mümkün olan tüm cephelerde yere kadar uzanan pencere sistemi kullanılıyor.

2 araçlık kapalı otopark alanı imkanı

Akıllı sistemleri ve tek noktadan sağlanan giriş/çıkışıyla güvenli bir yaşam alanı oluşturulan projede; misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenler için girişte konforlu bir lounge alanı bulunuyor. Her daireye en yakın konumda 2 araçlık kapalı otopark alanı sunuluyor. Hidrolik asansörlerle her daireye otoparktan doğrudan, hızlı ve sessiz erişim sağlanabiliyor. Akıllı sistemler kullanılarak düşürülen işletme maliyeti, optimum aidat seviyesinde yer alıyor. Ayrıca gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla site önünde konumlanan park alanı projeyi eşsiz kılıyor.