EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Okmeydanı yatırımcılar için cazibe merkezine dönüştü

50 yıllık tapu sorunu çözülen Okmeydanı yatırımcılar için cazibe merkezi haline dönüştü.

Tapu sorunu çözülen Okmeydanı yatırımcılar için cazibe merkezi haline geldi. Fatih Sultan Mehmet Caddesinde yeni faaliyete geçen bir firmanın açılışında konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, “Okmeydanı’nda tapu sorununun çözülmesi ve Fatih Sultan Caddesi’nde yaptığımız düzenleme çalışmaları ile bu cadde de tıpkı İstiklal Caddesi gibi hareketini ve bereketini buldu.” dedi.

50 yıllık tapu sorunu çözülen Okmeydanı’nda her geçen gün yeni bir işletme açılıyor. Beşler Sucuk yeni şubesini Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde vatandaşların hizmetine sundu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katılarak açılış kurdelesini kesti.

Başkan Demircan açılışta yaptığı konuşmasında, Okmeydanı’nda yeni bir heyecan ve yeni bir güzelliğin olduğunu belirterek, “Okmeydanı’nda tapu sorununun çözülmesi ve Fatih Sultan Caddesi’nde yaptığımız düzenleme çalışmaları ile bu cadde de tıpkı İstiklal Caddesi gibi hareketini ve bereketini buldu. Giderek her gün üzerine koymaya devam ediyor. Bu güzel dükkanlar, bu güzel vitrinler Okmeydanı halkının hak ettiği güzelliklerdir. Bütün bu güzellikler büyük Okmeydanı dönüşümünün de bir nevi habercisidir. Okmeydanı’nın geleceğine herkes inanıyor. Herkes iyi bir yolda yürüğümüzü biliyor.” dedi.