EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Öki Center’da 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla vade farksız taksit

Öki Center konut projesinde 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla vade farksız taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.

Öki İnşaat tarafından Kayseri Melikgazi bölgesinde yaşama geçirilen Öki Center konut projesinde 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla vade farksız taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.

Kayseri’nin gözde lokasyonlarından Melikgazi’de Öki İnşaat kalitesi ile konumlandırılan Öki Center Kayseri konut projesinde fiyatlar, daire planları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi belli oldu. Proje hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik… Öki Center konut projesi hakkındaki güncel kampanyaları ve güncel bilgileri Konut Haberi’nden takip edebilirsiniz.

Öki Center projesinde konut fiyatları 210 bin TL’den başlayıp 240 bin TL’ye kadar yükseliyor. Daire seçeneklerinin tamamı 165 metrekare büyüklüğündeki 3+1 tipinde tasarlanmış konutlardan meydana gelen projede toplamda 142 adet konut bulunuyor. Öki Center Kayseri konut projesinde anahtar teslimlerinin ise Haziran 2021 tarihinde yapılması hedefleniyor.

3 blok şeklinde tasarlanan ve toplam 142 adet daireye yer verilen Öki Center Kayseri projesinde yer alan konutların büyüklükleri 165 metrekare, daire planları ise 3+1 şeklinde.

Uygun fiyatları, kişiye özel sunulan cazip ödeme seçeneklerinin yanında vade farksız taksitlendirme seçeneğiyle de konut satın almayı kolaylaştıran projede daire fiyatları 210 bin TL ile 240 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Hem kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan hem de vade farksız taksit seçenekleri ile konut satın almanın yolunu açan Öki Center konut projesi Kayseri’nin merkezi bölgelerinden Melikgazi’de sektöre kazandırılıyor. Modern, estetik ve şık mimarisiyle dikkat çeken projenin sunduğu sosyal olanaklar da alıcı tarafından tercihlerde ilk sıraya yükselmesini sağlıyor.

Anahtar teslimlerinin ise Haziran 2021 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Öki Center Kayseri projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

• Çocuk oyun parkları
• Spor alanları
• Basketbol sahası
• Yüzme havuzu
• Yeşil alan
• Kamelyalar yer alıyor.