EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ofton Koşuyolu'nda dolar sabitlendi

Ofton İnşaat'ın Anadolu yakasının hızla değerlenen lokasyonlarından Koşuyolu'nda konumlandırdığı Ofton Koşuyolu projesinde dolar 3 TL olarak sabitlendi.

Ofton Koşuyolu, Anadolu yakasının gün geçtikçe değerlenen semtlerinden Koşuyolu’nun merkezinde 6 bin 276 metrekarelik bir alanda 2 blok halinde yükseliyor. Projede toplam 86 rezidans yer alıyor. Ofton Koşuyolu’nun A bloğunda alanları 197 metrekare olan 3.5+1’ler ve alanları 254 metrekare olan 4.5+1’ler bulunurken, bu bloğun son iki katında 2 adet 433 metrekare dubleks yer alıyor. A blokta ise alanları 67 metrekare olan 1+1’ler, alanları 106 metrekare olan 2+1’ler mevcut. Home office izni de sunulan rezidanslara, aynı blokta 182 ve 187 metrekarelik 2 adet bahçeli, teraslı dubleks rezidans da eşlik ediyor.

Fiyatlar 348 bin 593 dolardan başlıyor

15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Avrasya tüneli, Marmaray, metro ve deniz otobüslerine yakınlığıyla dikkat çeken projenin ortak kullanım alanlarında fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz gibi birçok sosyal donatı yer alıyor. Daire fiyatlarının 348 bin 593 dolardan başladığı Ofton Koşuyolu projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında, dolar kuru 3 TL'ye sabitlendi.