EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ofton Beyoğlu'nda yeni bir kampanya başladı

Ofton İnşaat'ın Beyoğlu'da hayata geçirdiği Ofton Beyoğlu projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla taksitleri bir yıl öteleme fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım merkezlerinden Beyoğlu'nda konumlandırılan Ofton Beyoğlu’nda başlayan yeni kampanya kapsamında ödemeler bir yıl sonra başlayacak. Aldıkları evin yüzde 25’ini peşin olarak ödeyen yatırımcılar, taksit ödemelerine bir yıl sonra başlama fırsatı yakalayacak.

Ekim 2017’de teslim edilmesi planlanan Ofton Beyoğlu, 221 bağımsız bölüm ve 4 adet ticari birimden oluşuyor. İstanbul’un ruhunu sonsuz yaşatmak için tasarlanan Ofton Beyoğlu’nda alanları 37 ila 44 metrekare arasında değişen 1+0’lar, alanları 54 ila 81 metrekare arasında değişen 1+1’ler, alanları 80 ila 107 metrekare arasında değişen bahçe kullanımlı 1+1’ler, alanları 92 ila 117 metrekare arasında değişen 2+1’ler bulunuyor. Projede metrekare fiyatları 10 bin TL’den başlıyor.

Taksim ve metroya 1 kilometre, Nişantaşı’na 2 kilometre ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6,5 kilometre mesafede yer alan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile kapalı otopark yer alıyor. Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Ofton Beyoğlu, modern mimarisi, geniş peyzaj alanı ve modüler ev sistemi gibi ayrıcalıklar sunuyor. Proje, istenilen metrekarede daireleri birleştirme seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.