EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ofis Gökçadır'da ofisler hemen teslim!

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Gökçadır İnşaat güvencesiyle yaşama kazandırılan Ofis Gökçadır projesinde yer alan ofis seçenekleri hemen teslim avantajıyla satışa sunuluyor.

Ofis Gökçadır projesinde 455 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ofis seçenekleri hemen teslim edilebiliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde Bursa'nın yenilenen ve yükselen değerlerinden Nilüfer ilçesinde sektöre kazandırılan Ofis Gökçadır projesinde yer alan ofis seçeneklerinde 4 ofis birlişetirilerek 400 metrekare alana yayılan büyük ofisler yer alıyor.

Kendi ofisinizi tasarlama imkanı sunulan Ofis Gökçadır projesinde toplam 38 adet ofise ve 6 adet de dükkan seçeneğine yer veriliyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ofis Gökçadır projesinde Sekreterlik hizmeti, Arşiv Hizmeti, Giriş katta ortak ofis hizmeti, 24 saat güvenlik, araç kiralama, ofis temizliği, Ofislere servis elemanı , toplantı salonları, otopark hizmetleri ve yeşil alanlar gibi sosyal olanakların yanı sıra bina özellikleri olarak da merkezi ısıtma, asansör, depo, yangın merdiveni, jeneratör, uydu, kablo TV, su deposu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, ADSL, Wi-fi, akıllı ev sistemleri, fiber internet ve balkon yer alıyor.

Hemen teslim avantajı ile dikkat çeken Gökçadır İnşaat imzalı Ofis Gökçadır projesinde toplam 38 adet ofis ve 6 adet dükkâna yer verilen Ofis Gökçadır projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri ise 74 metrekareden başlangıç gösterip 126 metrekareye kadar yükseliyor. Kendi ofisini kendin tasarla modeli ile bir katta bulunan 4 ofis seçeneği bir araya getirilerek 400 metrekareye kadar geniş ofis alanları üretilebiliyor. İki yola cepheli olan Ofis Gökçadır Nilüfer projesinde dubleks ofis seçeneklerine de yer veriliyor.

Gökçadır İnşaat tarafından Ofis Gökçadır projesi Bursa Nilüfer’de 2 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Ofis Gökçadır Bursa projesinde yer alan ofislerin fiyatları ise 455.000 TL’den başlangıç gösteriyor. Ofis teslimleri hemen yapılabilen Ofis Gökçadır projesinde şirket bünyesinde 12 aya kadar taksitlendirme seçeneği ile ofis sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Nilüfer ilçesinde bulunan Organize Sanayi bölgesinin yanı başında konumlanana Ofis Gökçadır projesinde akıllı ev sistemleri kullanılıyor. Projede her katta 4 adet ofise yer veriliyor.