EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Officium Beytepe'de fiyatlar 756 bin TL'den başlıyor

Hasmer Grup imzasıyla Ankara'nın Çayyolu ilçesinde konumlandırılan Officium Beytepe projesi yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Ankara'nın yeni iş ve yaşam merkezlerinden Çayyolu'nda 15 bin metrekare arazi üzerinde yükselen Officium Beytepe'de sınırlı sayıda ofisin satışı devam ediyor. Toplamda 114 ofisin yer aldığı projede 22 dükkana da yer veriliyor. 22 katlı tek bloktan meydana gelen Officium Beytepe projesinde teslimlere Şubat 2017'de başlanması bekleniyor.

Alanları 78 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen ofislere yer verilen Officium Beytepe projesinde ofis fiyatları 756 bin TL ile 980 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle ofis sahibi olunabilen proje tamamlandığında kiraların minimum 2 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Bölgenin ilk ve tek ofis projesi olma özelliğiyle dikkat çeken Officium Beytepe, konumuyla da dikkat çekiyor. İncek, Çayyolu ve Beysukent’in tam ortasında, Beytepe’nin en merkezi konumu olan Beytepe Bulvarı'nda yükselen Officium Beytepe projesine yatırım yapanların kısa sürede yüksek oranda prim elde edeceği tahmin ediliyor.