Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Office Çağlayan komple blok olarak satışa sunuluyor

İstanbul'un iş ve yaşam merkezlerinden Çağlayan'da Öztek Yapı imzasıyla yükselen Office Çağlayan komple blok halinde 16 milyon dolardan satışa sunuluyor.

İstanbul'un en işlek ilçelerinden Şişli'ye bağlı Çağlayan mevkiinde çok özel bir konumda Öztek Yapı kalitesi ve güvencesiyle sektöre kazandırılan Office Çağlayan projesi iş dünyasının yeni buluşma noktası olmaya aday! Office Çağlayan projesinde yer alan 59 adet bağımsız birim komple blok halinde satışa sunuluyor. Satışa sunulan Office Çağlayan projesi için istenilen bedel ise 16 milyon dolar şeklinde belirlendi.

DEV ALANDA 59 BAĞIMSIZ BİRİM

16 milyon dolardan komple blok olarak satışa sunulan Office Çağlayan ofis projesinde ofislerin yanı sıra yol cepheli mağaza seçenekleri de tüketicinin beğenisine sunuluyor. 10 bin 225 metrekare alan üzerinde ÖZtek Yapı tarafından inşa edilen Office Çağlayan projesi özellikle merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Çok özel yatırım alternatfileri sunulan ticari proje Office Çağlayan'da toplam 59 adet bağımsız birim yer alıyor.

Blok olarak satılan projede 59 adet bağımsız birim yer alıyor. Toplam 10 bin 225 metrekare alan üzerinde inşa edilen konut projesinde ofis seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor. Komple blok şeklinde satılan şehrin iş ve yaşam merkezindeki ticari proje Office Çağlayan için 16 milyon dolar isteniyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Merkezi konumuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Office Çağlayan projesinde sunulan sosyal olanaklar arasında ise; kapalı otopark, her ofiste fiber internet alt yapısı, güvenlik, tesisat alt yapı sistemi, cafe, restoran, toplantı odası, dinlenme alanları, karşılama lobileri, temizlik, vale hizmeti sunuluyor.

MERKEZİ KONUM

Cephesi yola bakan mağaza alternatifleri yer alan Office Çağlayan projesinde merkezi konum ve işlek lokasyon dikkat çekiyor. Modern mimari tasarımın güzel örneklerinden bir tanesi olarak inşa edilen Öztek Yapı Office Çağlayan projesi;

  • Çağlayan Adliyesi’ne 250 metre,

  • E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre,

  • TEM Bağlantı yoluna 1,5 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor.

Office Çağlayan projesinde 2 caddeden de giriş imkânı sunan ofis blokları, toplu taşıma kullananlar veya özel aracıyla ulaşım sağlamak isteyenler için farklı alternatiflerle kolaylık sağlıyor.

Park Sokak ve Taşocağı Caddesi’ne bakan 2 blok içerisinde farklı ölçeklerde ofisler ve 2 adet mağazadan meydana projede tam kat veya çatı dubleks katları ile daha büyük ofis seçenekleri de kullanıcı isteğine göre dizayn edilebiliyor.