EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ödül İstanbul projesinde tüm fırsatlar "çok net"

Özyurtlar İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının dikkat çeken lokasyonu Esenyurt ’ta sektöre kazandırılan Ödül İstanbul projesinde her şey net!

Türkiye konut sektörünün en üretken isimlerinden bir tanesi olan Özyurtlar İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde yepyeni bir kampanyaya imza atıldı. Geliştirilen kampanya sayesinde konut satın alabilmek artık çok kolay!

İstanbul Avrupa Yakasının en dikkat çeken ve sürekli gelişen lokasyonlarından Esenyurt ilçesinde Özyurtlar İnşaat kalitesi ve güvencesiyle hayata kazandırılan Ödül İstanbul konut projesinde başlatılan ‘Bizde her şey net’ kampanyası kapsamında 238 bin TL’den başlangıç gösteren 2+1 tipinde tasarlanmış daireler 59 bin TL peşinat ödemesi ile 48 ay süresince ayda 2 bin 500 TL taksit ve kalan 59 bin TL’de teslimde ödenecek şekilde tüketicinin beğenisine sunuyor.

Değerli bir lokasyonda uygun fiyatlar ve cazip ödem koşullarıyla konut satın alma avantajı sunan Ödül İstanbul projesinde 2+1 dairelerde ise 358 bin TL’den start alan fiyatlarla 88 bin TL peşinat ödemesi ve kira öder gibi konut satın alma imkanı tanınıyor. 2+1’lerde ise aylık ödemeler 3 bin 800 TL olacak şekilde düzenleniyor.

Ödül İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Esenyurt’a bağlı Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yükseliyor. 39 bin 561 metrekare alan üzerinde yükselen Ödül İstanbul projesinde toplam 2 bin 683 adet konuta yer veriliyor. Karma konseptte tasarlanan projede konutların yanı sıra dükkanlara da yer veriliyor.

1+1 ve 2+1 tipinde daire seçenekleri ile alıcının karşısına çıkan projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2019 tarihinde yapılması bekleniyor. Projede daire fiyatları ise 238 bin TL’den başlangıç gösteriyor.