Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nusret, New York’ta geceliği 3 bin TL’ye suit kiraladı

Sosyal medya paylaşımlarıyla tüm dünyada ünlenen Nusret Gökçe, New York’ta lüks bir otelden suit kiraladı. İşyerine 800 metre uzaklıktaki suitin geceliği ise 3 bin TL.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ünü tüm dünyada yayılan Nusret Gökçe, Amerika’da Miami’den sonra New York’ta da restoran açmıştı. Tuzlama hareketiyle herkes tarafından konuşulmaya başlanan Gökçe, New York’taki yeni yuvasını buldu.

BİR AYLIĞINA KİRALADI

Ocak’tan beri New York’ta açtığı mekanın başında duran dünyaca ünlü kasap, işyerinden sadece 800 metre uzaklıkta yer alan lüks bir otelden suit kiraladı.

70 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 suit, New York’ta Central Park’a bakıyor. Nusret’in tuttuğu suitin gecelik fiyatı ise 3 bin TL.

Söz konusu suiti bir aylığına kiralayan Nusret, toplam 90 bin TL ödedi.

BİRÇOK YILDIZI AĞIRLIYOR

Sosyal medyada yaptığı tuzlama ‘saltbea’ hareketiyle tüm dünyada ün kazanan Nusret Gökçe’ye gösterilen ilgi ise gün geçtikçe artıyor.

Gökçe, Miami’den sonra Amerika’daki ikinci şubesini New York’ta açmıştı. Mekanda David Beckham, Naomi Campbell gibi birçok yıldızı ağırlayan Nusret, bununla birlikte tüm Amerika’nın ilgi odağı haline geldi.

Nusret, geçtiğimiz günlerde New York’taki işyerinin camından içeriye bakan kalabalık bir grubu videoya çekmiş ve sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Nusret, görüntüleri “Burası New York. Sizi seviyorum” notuyla paylaşmıştı.

İşte Nusret'in tuttuğu suitin yer aldığı fotoğraflar: