Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nusret Kapalıçarşı bölgesindeki emlak fiyatlarını uçurdu

Dünya genelinde büyük bir üne kavuşan kasap Nusret’in Kapalıçarşı’da yeni bir şube açmaya hazırlanması bölgedeki emlak fiyatlarını daha şimdiden yükseltti.

Tuzlama (Salt Bea) hareketiyle dünya genelinde büyük bir üne kavuşan kasap Nusret Gökçe, İstanbul’da açtığı şubenin ardından Dubai, Miami ve New York şubelerini de açtı. Şimdi de ise İstanbul Kapalıçarşı’da yer alan Tarihi Sandal Bedesteninde bir yeni şube daha açmaya hazırlanıyor.

Yeni dükkânı için çalışmalarına başlayan Nusret şimdiden bölgede farklı sektörlerde hareketlenmelere neden oldu. Kapalıçarşı bölgesinde yer alan emlak fiyatları henüz dükkân açılmadan ani yükselişler yaşadı.

Türkiye’nin en tarihi ve en turistik çarşılarından bir tanesi olan İstanbul Kapalıçarşı’da yeni bir şube açmaya karar veren ünlü kasap dünyada tuzlama hareketi ile ünlü oldu. Fenomen kasap Nusret’in Kapalıçarşı’da açmayı planladığı yeni şubesi daha faaliyete geçmeden bölgedeki konut fiyatlarını yükseltmeye başladı.

Hürriyet’te yer alan haberden edinilen bilgiye göre, emlakçılar, "Nusret sayesinde dükkanların kira ve satış fiyatları bir anda bir buçuk kat arttı" şeklinde konuşuyor. Çeşitli internet sitelerindeki emlak ilanlarında da "Kapalıçarşı'da Nusret'in karşısında dükkân" gibi reklamlar yapılarak müşteri çekilmeye başlandı bile.

Amerika’da yer alan şubesinde David Beckham’ı ağırlayan Nusret Gökçe Kapalıçarşı’eda yeni açacağı dükkanının açılış günü için ünlü futbolcuyu konuk etmeyi düşünüyor. Kendisine teklif götürülen Beckham ise teklife sıcak baktığını söyledi.