EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nurol Park'ta KDV 'şirketten

Nurol GYO'nun eski Hürriyet Medya Towers'ın bulunduğu arazide hayata geçirdiği Nurol Park projesinde yeni bir kampanya başladı.

Nurol GYO imzasıyla 55 bin metrekare arazi üzerinde yükselen Nurol Park projesinde büyüklükleri 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişen toplam bin 118 daire yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Temmuz 2016'da teslim edilmesi öngörülen projede yeni başlayan kampanya kapsamında KDV tutarı Nurol GYO tarafından ödeniyor. 31 Mart'a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca sıfır peşinat ya da sıfır faiz avantajından da yararlanabiliyor.

E5'e 6 kilometre, TEM'e 3 kilometre mesafede bulunması sebebiyle yüksek kira getirisine sahip olması öngörülen Nurol Park projesinde daire fiyatları ise 540 bin lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında değişiyor. 340 milyon dolar yatırım değeriyle yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru ve açıkhava dinlenme alanları yer alıyor.