EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nurol Life'tan konut sahibi olanlar 40 bin TL'lik hediye çeki kazanıyor

Nurol GYO'nun Seyrantepe'de konumlandırdığı projesi Nurol Life'tan daire satın alanlar Crate and Barrel'dan 40 bin TL'lik hediye çeki kazanıyor.

Nurol GYO tarafından Türk Telekom Arena Stadı'nın hemen arkasında 9 bin 525 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nurol Life projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, "Practical Luxury" konseptiyle ayrıcalıklı bir rezidans deneyimi sunan Nurol Life'tan daire satın alanlar Crate and Barrel'dan 40 bin TL'ye kadar hediye çeki kazanıyor.

50 katlı bir kule ve bazadan oluşan Nurol Life'ta 502 konut, 50 ofis ve 2 ticari birim bulunuyor. Stüdyodan 4+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin yer aldığı projede dairelerin alanları 62 metrekare ile 294 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yer alan konutlar 4 metrelik yüksek tavanlarıyla dikkat çekiyor.

TEM, metro ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla yüksek prim vadeden projeden daire fiyatları 305 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede dairelerin metrekare birim fiyatları ise 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında.