Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Nova Suites Kağıthane'de ön talep toplanıyor

KİZE Yapı ve EMTİ İnşaat ortaklığında İstanbul'un gözde yatırım bölgelerinden Kağıthane'de yükselecek olan Nova Suites projesinde ön talep toplama çalışmaları başladı.

Daha önce Lifeİstanbul Gündoğuşu, Lifeİstanbul Günbatımı ve Yeshill Göktürk projelerine imza atan KİZE Yapı'nın konut ve ticari gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren EMTİ İnşaat işbirliğiyle ile Kağıthane'de hayata geçireceği Nova Suites projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Resmi satışlarına yakın bir tarihte başlanması hedeflenen Nova Suites Kağıthane projesi 21 katlı tek blokta 108 daireden meydana geliyor. 3 adet ticari üniteye de yer verilen projede alanları 62 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Nova Suites Kağıthane projesi uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak Maslak ve Levent'e yakın konumuyla kentin tam merkezinde yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları ve lansman öncesi cazip fiyatların sunulduğu projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş yolları gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.