EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nota Residence’ta yüzde 25 bin TL peşinatla hemen teslim konutlar

Aralık 2017’inin ikinci yarısından itibaren konut teslimlerinin başladığı Nota Residence projesinde 25 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Özyurtlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren Neyzen İnşaat projesi Nota Residence projesinde hemen teslim konutlara sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün. Projede konut fiyatları ise 199 bin TL’den başlıyor.

Proje teslimlerine özel geliştirilen kampanya kapsamında “1+ İlk Evim” sloganı ile başlayan konut teslimlerinde 25 bin TL peşinatla ev alanlar hemen tapu ve hemen taşınma imkanına da sahip olacak.

İstanbul Avrupa yakasının gelişmekte olan ilçesi Esenyurt’ta konumlandırılan Nota Residence projesi 84 daire ve 10 ticari alandan meydana geliyor.

12 katlı tek bloktan oluşan Nota Residence fiyatları 199 bin TL’den başlıyor. Projede 1+1 tipindeki daireler tek bir blokta yer alıyor.

ActivitiesRoom adı verilen sosyal alanlarda; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitnesscenter ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası kış bahçesi bulunan proje sunduğu sosyal ayrıcalıklar ile sakinlerine benzersiz bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.