EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nota Residence'ta 25 bin TL peşinatla konut sahibi olma fırsatı

İstanbul Avrupa yakasının hızlı değerlenen lokasyonlarından Esenyurt’ta sektöre kazandırılan Nota Residence’ta 25 bin TL peşinatla konut alma fırsatı…

İstanbul Avrupa yakasının son zamanla en hızlı değişen ve gelişen lokasyonlarından bir tanesi olan Esenyurt ilçesinde konumlandırılan Nota Residence projesinde konut sahibi olmak isteyenlere ve konut yatırımı yapmayı düşünenlere ayrıcalıklı fırsatlar sunuluyor.

Kaliteli ve güvenilir projeleriyle sektörde adından söz ettirmeye alışı olan Özyurtlar güvencesiyle Esenyurt’ta konumlandırılan Nota Residence 25 bin TL peşinat ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz.

“1+ İlk Evim” sloganıyla düzenlenen 25 bin TL peşinatla ev sahibi olma kampanyası dahilinde hemen tapu teslimi ve hemen taşınma ayrıcalıkları da sunuluyor.

Nota Residence Esenyurt projesinde anahtar teslimlerinin ise bu yılın sonunda gerçekleştirilmesi planlanıyor. Aralık 2017’de anahtar teslimi sözü verilen projeden “1+İlk Evim” kampanyası kapsamında sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek hemen tapu teslimi ve hemen taşınma olanaklarıyla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.