EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Northgate Ankara'da 1 milyon metrekarelik alan yeşil alan ayrıldı

HNN Yapı Teknik tarafından ankara Esenboğa'da yükselecek olan Northgate Ankara projesinde firma bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Başkent Ankara'nın dev projesi olarak 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Northgate Ankara'da lansman öncesi satışlar başladı. Toplamda 3 bin 300 konuta yer verilecek olan projede konutların 2 bin 300 adedi home office olarak kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Aralık 2021'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede büyüklükleri 28 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Projede 1 milyon metrekarelik alan yeşil alanlara ayrıldı. Şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu Northgate Ankara'nın sosyal donatı alanları arasında ise açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, okul ve AVM yer alıyor. Uluslararası ölçekte karma bir proje olan Northgate Ankara, Esenboğa Havalimanı’na 7 kilometre mesafede bulunuyor.