EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Norm İstanbul'da fiyatlar güncellendi

MSY Yapı'nın Pendik'te konumlandırdığı Norm İstanbul projesinde fiyatlar 287 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Pendik'te 14 bin 717 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Norm İstanbul projesi 12 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Toplam 401 dairenin bulunduğu Norm İstanbul'da alanları 76 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 oranında prim sağlayacağı tahmin ediliyor. Yüzde 35 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Norm İstanbul'da 2+1 daireler 287 bin TL ile 470 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 436 bin TL ile 576 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, kreş ve basketbol sahasının yer aldığı Norm İstanbul'da aidatlar ise sadece 150 TL olacak.