EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Norda Homes'ta fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor

Ejder & Netaş İnşaat tarafından İzmir Ulukent'te konumlandırılan Norda Homes projesinde daire fiyatları 320 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiyor.

İzmir'in hızla değerlenen kuzey bölgesinde yükselen Norda Homes projesinde 42 adet daire ve 3 adet bahçeli dubleks olmak üzere toplam 45 konuta yer veriliyor. Dairelerin yanı sıra 8 adet ticari birimin de bulunduğu Norda Homes'ta dairelerin tamamı 3+1 dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 125 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Norda Homes projesinde daire fiyatları 320 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiyor. Ulukent'in merkezine yürüyerek 4 dakika, Ulukent metro istasyonuna 7 dakika, Seyrek-Menemen-İzmir Köprülü Kavşağı'na araç ile 1 dakika, İzmir Çevreyolu bağlantısına 2 dakika mesafede yükselen Norda Homes projesinde'un tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülüyor.

Norda Hoes projesinde hakkında ayrıntılı bilgiye www.ejdernetas.com adresinden ya da 0232 364 68 38 - 39 numaralı telefonlardan erişilebiliyor.


Sonraki Haber
"Ülkemiz tarih yazdı"