EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

NND Yapı, Kadıköy'ü 'daha yaşanılabilir' kılacak!

Kadıköy'de kentsel dönüşüm projeleri üreten ve bölgeyi daha yaşabılabilir hale getiren NND Yapı, Kadıköy'ün emlak değerinin yükselmesine de katkıda bulunuyor.

Kentsel dönüşümün yapıldığı marka değeri en yüksek ilçelerden Kadıköy bölgesinde, Suadiye ve Kozyatağı’nda projeler üreten NND Yapı, tüm inşaatları zamanında teslim ederek İstanbul’un geleceğinin şekillenmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

"Bütün projelerimizi zamanında teslim ettik"

Hayata geçirdikleri tüm projeleri 21. yüzyılın ihtiyaçlarından ve modern insanın gereksinimlerinden yola çıkarak hazırladıklarına dikkat çeken NND Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Yıldırım, “Ele aldığımız her projeyi, ister konut, ister alışveriş merkezi ya da iş merkezi olsun, ihtiyaçları konforla birleştiren bir çizgide inşa ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi söz verdiğimiz tarihlerde teslim etmeyi başardık. Yaşadıkları evleri bize emanet edenlerin konutlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diyor. Yıldırım, NND Yapı, tarafından tamamlanan tüm projelerde “Fark edilir ayrıntılardan bütüne ulaşan estetik ve mimari anlayışını, sağlamlık ve dayanıklılığı sağlayan mühendislik bilimiyle buluşturduklarını” vurguluyor.

Çalışmalar devam ediyor

Tüm projelerinde kalitesi belgelenmiş, uzun ömürlü malzemeler kullanmaya özen gösteren NND Yapı, Suadiye ve Kozyatağı bölgesinde 12 bin 200 metrekarelik bir alanda, konut ve işyeri inşaatına devam ediyor. Suadiye’de inşaatı sürdürülen Akdemir Apartmanı’nda, 15 kat ve 14 daire olması planlandı. Kozyatağı’nda yapılan Nihal Apartmanı projesinde ise 8 kat üzerinde 18 daire yer alıyor. NND Yapı’nın Kozyatağı’nda gerçekleştirdiği bir diğer proje olan NANDA Plaza’da ise 9 katta 8 ofis bulunuyor.