EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nlogo İstanbul’daki 63 cadde dükkanı satışa çıkıyor

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata kazandırılan Nlogo İstanbul’daki 63 cadde dükkanı açık artırma ile satışa sunuluyor.

15 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna Merkezi’nde açık artırma usulü ile satışa sunulacak olan Nlogo istanbul’un ticari ünitelerinde fiyatlar 419 bin TL’den başlıyor.

Özyurtlar İnşaat Nlogo İstanbul projesinin 63 adet ticari ünitesi büyük ilgi görüyor. Fiyatların 419 bin TL’den başladığı ticari ünitelerden birine sahip olma hakkı kazananlardan yüzde 20 peşinat talep edilecek geri kalan bakiye ise banka kredisi kullanılarak tahsil edilebilecek. Kredi faiz oranı ise güncel enflasyon oranına göre belirlenecek.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinde Özyurtlar İnşaat’ın İstanbul’da hayata geçirdiği en büyük projelerden bir tanesi olma özelliğini taşıyan Nlogo İstanbul satışa sunulduğu günden bu yana hem yerli hem yabancı yatırımcının yoğun ilgisini gördü. ticari üniteleri de yoğun ilgi gören projenin bünyesinde yer alan 63 adet ticari ünite 15 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00 gerçekleştirilen açık artırma ile satışa çıkarılacak.

İhale internet üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Dileyen yatırımcılar ihaleye çevrimiçi olarak internet üzerinden katılım sağlayabilecekler. Bu şekilde de açık artırma için teklif alınabilecek.

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişmekte olan lokasyonlarından Esenyurt ilçesinde hayata kazandırılan Nlogo İstanbul’da yer alan cadde dükkanları 15 Şubat 2018 tarihinde açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılacak.

Projede yer alan cadde dükkanlarının fiyatları ise 419 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 15 Şubat tarihinde açık artırma usulü ile satışı gerçekleştirilecek olan dükkanlar yoğun ilgi görüyor.

15 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna Merkezinde start alacak açık artırmaya internet üzerinden de canlı olarak katılım sağlanabilecek. İhale saatinde izlenmeye açık olacak ihaleye çevrimiçi olarak katılmak isteyenler de teklif verebilecekler.

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta sektöre kazandırılan Nlogo İstanbul projesinde yer alan 63 adet ticari ünite satışa çıkarılıyor. Projede yer alan ticari ünitelerin fiyatları 419 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Projede yer alan cadde dükkanlarının büyüklükleri ise 100 metrekare ile 433 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projeden yüzde 20 peşinattan sonra kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.