EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nlogo İstanbul'da 48 ay sıfır faiz fırsatı

İstanbul Avrupa yakasının gelişen bölgeleri arasında yer alan Esenyurt'ta yükselen Nlogo İstanbul projesinde peşin fiyatına 48 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor.

Özyurtlar İnşaat tarafından 200 milyon liiralık yatırıma yükselen Nlogo İstanbul projesi üç etap halinde hayata geçiriliyor. Daire fiyatlarının 139 bin liradan başladığı projede 7 blokta toplam 2 bin 679 daire ve 89 ticari birim yer alıyor. 34 bin 580 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Nlogo İstanbul projesinde büyüklükleri 40 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 80 prim yapan projede teslimlerin ise Haziran 2016'da yapılması öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunuyor.

E-5 ve TEM otoyollarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunan proje aynı zamanda metro ve metrobüse de yakınlığıyla yüksek kira getirisi vaat ediyor. Proje tamamlandığında 1+1 dairelerin kiralarının 750-800 lira civarında olması bekleniyor.