EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nlogo İstanbul’da 265 bin TL’ye hemen teslim konutlar

Nlogo İstanbul’da yaşam başladı. 265 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Nlogo İstanbul’daki konutlar yeni sahiplerine hemen teslim ediliyor.

Nlogo İstanbul, Özyurlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta yaşama kazandırılıyor. Yaşamın başladığı Nlogo İstanbul’da konut fiyatları 265 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Daire özellikleri ve büyüklüğüne göre bu rakam 1 milyon 35 bin TL’ye kadar yükseliyor.

HER İHTİYACA VE ZEVKE GÖRE KONUT SEÇENEĞİ SUNULUYOR

Nlogo İstanbul’da stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 2 bin 700 konut ve 70 dükkandan meydana gelen Nlogo İstanbul’daki stüdyo daireler 40 metrekare, 1+1 daireler 80 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 140 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

SOSYAL DONATI ÇEŞİTLİLİĞİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Nlogo İstanbul, 3 etaptan meydana geliyor. Projede toplam 7 blok yer alıyor. Sosyal donatı zenginliğiyle dikkat çeken Nlogo İstanbul’da açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, fitness sakonu, lobi, cafe-bar, sinema salonu, çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul; Bauhaus, 5M Migros, Koçtaş, Marmarapark AVM, Torium AVM, Real Hipermarket ve Akbatı AVM’ye 5 dakika ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika yakınlıkta yer alıyor.