EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nlogo İstanbul ve Ncadde Ottoman'da yer alan ticari üniteler açık artırmada

Özyurtlar İnşaat’ın Nlogo İstanbul ve Ncadde projelerindeki ticari üniteler 419 bin TL'den başlayan fiyatlarla 15 Şubat Perşembe günü satışa çıkacak.

Özyurtlar İnşaat Nlogo İstanbul ve Ncadde Ottoman projelerinde yer alan ticari üniteleri 15 Şubat 2018 Perşembe günü saat 14:00’da açık artırma ile satışa çıkarıyor.

Satış yüzde 50 indirimli fiyatlarla Eskidji aracılığıyla gerçekleştirilecek. Büyüklükleri 100 metrekare ile 433 metrekare arasında değişen 63 adet dükkan 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla açık artırma usulüyle satışa sunulacak.

Ödeme planlarının belirlendiği projelerde sadece yüzde 20 peşinat ödeyerek dükkan sahibi olunabiliyor. Projelerde kalan bedel ise 48 ay vadeyle ödenebiliyor.Satışlarda alıcının şartlarına uygun farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Eskidji’nin web sitesinden gayrimenkuller şartnamesi öğrenilerek açık artırma gereklilikleri karşılanabilir. Açık artırmaya katılım gösterebilmek için ön koşul olarak her bir taşınmaz için 10 bin-40 bin TL arasında nakit para aktarılması gerekiyor. Müzayedeye internet üzerinden ev ve iş yerlerinden de katılım gösterebilmek mümkün.

HTEmalk’ta yer alan habere göre; müzayedeye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler; Eskidji’nin müzayede salonuna kuracağı vezneler aracılığıyla veya Eskidji’nin Garanti Bankası Güneli şubesi nezdindeki TR 74 0006 2000 2950 0006 2969 00 IBAN nolu hesabına her bir taşınmaz için;

• Muhammen bedeli bir milyon TL kadar olanlar için 10 Bin TL,
• Muhammen bedeli 1 milyon TL ile ile 2 milyon TL arasın olanlar için 20 bin TL,
• Muhammen bedeli 2 milyon TL’den fazla olanlar için 40 bin TL yatırmalı.