EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nlive Bahçeşehir’de anahtar teslimleri yapılıyor

Özyurtlar Holding tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Nlive Bahçeşehir’de dairelerin teslimleri Aralık ayıyla birlikte başladı.

Esenyurt ve Bahçeşehir bölgesinde önemli projelere imza atan Özyurtlar Holding, Bahçeşehir’in en merkezi noktasında hayata geçirdiği ‘Nlive Bahçeşehir’ projesinin teslimlerine aralık ayı itibariyle başladı.

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding’in hem aile sıcaklığını yaşamak hem de konforlu ve eğlenceli bir hayat sürmek isteyenler için inşa ettiği projesi ‘Nlive Bahçeşehir’de dairelerin büyük bir kısmı satılmış durumda.

21 katlı tek blok ve 98 daireden oluşan projenin teslimine ilişkin konuşan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt,“Bundan tam 27 yıl önce misyonumuzu‘mutlu ev sahipleri yaratmak’ olarak belirleyerek yola çıktık ve aynı düşünceyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Katma değer yaratan proje

Bugüne kadar toplam 1 milyon 500 bin m2 alana 15 bin konut inşa ettik ve 60 bin kişiyi ev sahibi yaptık. Tüm konut projelerimizde en önemli hedefimiz; her zaman en iyiyi, en kaliteliyi ve en uygun fiyatları sunmak oldu. Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliliğine öncülük ederek, ekonomi için katma değer yaratan yatırım projelere odaklandık. Projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak sahiplerine teslim ettik. Şimdi de ‘Nlive Bahçeşehir’i teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

18 bin 500 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen ‘Nlive Bahçeşehir’, 21 katlı tek bir blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 98 daireden meydana geliyor.

Ailelere özel yaşam alanı

Ailelere özel bir yaşam alanı olarak planlanan ‘Nlive Bahçeşehir’, site konseptinin dışında kendine özel detaylarıyla ön plana çıkıyor. Sunduğu imkanlarla dikkat çeken ‘Nlive Bahçeşehir’de, klasik bir site içerisinde yapmanın pek mümkün olmadığı barbekü keyfini projenin arka bahçesinde yaşamak mümkün.

Güven, lüks ve eğlence bir arada

Komşuluk olgusunu ön planda olduğu projenin teras katında, sinema salonu ve play station odaları yer alıyor. Aile sıcaklığında sosyal imkanlara özlem duyan‘Nlive Bahçeşehir’ sakinlerinezih bir ortamda güvenli, lüks ve eğlenceli bir yaşamı bir arada bulma imkanına kavuşuyor. Projede kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kafe, duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna da bulunuyor.

Projede fiyatlar 399 bin TL’den başlıyor

‘Nlive Bahçeşehir’de dairelerin metrekare fiyatları ortalama 4 bin 500 TL’den başlarken, 2+1 daireler 399 bin, 3+1 daireler 729 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Merkezi noktalara ulaşım kolaylığı

‘Nlive Bahçeşehir’, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirilen ‘Nlive Bahçeşehir’; toplu taşıma araçlarına yakın konumda ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor.

Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan ‘Nlive Bahçeşehir’, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapı Market’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Eğitim kurumlarının merkezinde

Projenin yakın çevresinde; 26 bin metrekare büyüklüğünde Türkiye’nin en büyük yapay göleti, bir fen-teknoloji lisesi, dört özel ilköğretim okulu, iki devlet ilköğretim okulu, bir devlet lisesi, iki özel lise ve üç sağlık merkezi de yer alıyor.