EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo İstanbul’un alışveriş caddesinde satışlar devam ediyor

İstanbul Basın Ekspres’te konumlandırılan 5 yıldızlı dönüşüm gerçekleştirilen Nivo İstanbul’daki alışveriş caddesinde satışlar sürüyor.

7 km alanda 20 otel ve 100 bin öğrencinin bulunduğu 11 üniversitenin yakınında inşa edilen Nivo İstanbul projesinde yer alan alışveriş caddesi projede yaşayacak yaklaşık 6 bin kişi için cazibe merkezi haline gelecek.

İstanbul Avrupa yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından Basın Ekspres’te hayata geçirilen Nivo İstanbul projesinin kaba inşaatının önemli bir bölümü tamamlandı. Çok yönlü özellikleriyle hem yerli hem de yabancı yatırımcının dikkatini toplamayı başaran Nivo İstanbul’da konut, home-office, çocuklara özel Alman konseptli bin 200 metrekare alan aktif eğlence alanı, 5 yıldızlı otel konforunda konuk ağırlama alanları, mağazalar, alışveriş caddesi ve otel bulunuyor.

Nivo İstanbul’da yer alacak ticari üniteler, 50 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen farklı tip ve genişlikten oluşuyor. Mağazalar modüler sistem ile bir araya getirilerek toplam 1500 metrekareye kadar alan elde edilebiliyor.

6 bin kişilik nüfus ticari avantaj sağlıyor

Cathay Group Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Okan Süha Yıldırım; “Açık hava konseptli alışveriş caddemizde, ticari işletmeler açısından çok büyük avantajlar bulunuyor. Tam 7 kilometrelik mesafede 20 otel ve 100 bin öğrencinin okuduğu 11 üniversite konumlanıyor. Ayrıca Nivo İstanbul, tamamlandığında ortalama 6 bin kişiye yaşam alanı olacak. Tüm bunları düşündüğümüzde ‘bölgenin çekim ve cazibe merkezini kuruyoruz’ demeliyiz... Nivo İstanbul’da tüm blokların en alt iki katı ticari alanlara ayrıldı. Toplamda 223 ticari bölüm ile bölgedeki en büyük çarşı burada yer alacak. Ayrıca orta avluda yeme içme alanları olacak” dedi.

İdeal marka karması yapılıyor

Yıldırım şunları ekledi; “Daha şimdiden pek çok tanınmış marka ile anlaşma sağlandı. İdeal marka karmasını oluşturmak için hassas bir çalışma yapıyoruz. Çünkü doğru ve kaliteli bir marka karması ile bu çarşının bölgedeki en önemli çekim ve alışveriş merkezi haline geleceğini düşünüyoruz” dedi.

Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştürüyor

Yıldırım, Nivo İstanbul’la ilgili ayrıca şu bilgileri verdi; “Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştüren projenin 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olarak hayata geçirilecek. Nivo İstanbul karma yaşam alanı projesi 50 M² ile 161 M² arasında değişen farklı tip ve metrekarelerde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.