EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo İstanbul'da her keseye uygun ödeme planları sunuluyor

Cathay Group ve Neba A.Ş. tarafından Basın Ekspres'te inşa edilen Nivo İstanbul projesinde daire fiyatları 270 bin TL ile 680 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sektördeki çeyrek asırlık tecrübesini "Nivo" markalı projeleriyle daha ileriye taşımayı amaçlayan Cathay Group'un Neba A.Ş. ortaklığında hayata geçirdiği Nivo İstanbul projesi 42 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen projede toplam bin 404 daireye yer veriliyor.

Alanları 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin bulunduğu projede daire fiyatları 270 bin TL ile 660 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 40 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ise yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Toplam inşaat alanı 200 bin metrekareyi bulan proje 6 bloktan oluşuyor. Tamamlandığında yüzde 60 oranında prim yapması beklenen projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanması hedefleniyor.