EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo İstanbul'da fiyatlar 326 bin TL'den başlıyor

Cathay Group ve Neba A.Ş. tarafından Basın Ekspres yolu'nda konumlandırılan Nivo İstanbul projesinden aylık bin 500 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

"Nivo" markalı projeleriyle sektöre hızlı bir giriş yapan Cathay Group'un Neba A.Ş. ile İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Nivo İstanbul'da satışlar hızla devam ediyor. Daire fiyatlarının 326 bin TL'den başladığı projeden yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Aylık bin 500 TL'den başlayan taksitlerle konut satışının devam ettiği projeden 31 Mart'a devam edecek kampanya kapsamında, yatırımcılara 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanı tanınıyor.

Teslimler 2018'de başlayacak

Yüzde 1 KDV avantajıyla dikkat çeken proje, 42 dönümlük arazi üzerinde yükseliyor. 6 blokta bin 418 bağımsız ünitenin yer aldığı Nivo İstanbul projesinin; 1 bloğu 'serviced apartments', 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olacak. Toplam inşaat alanı 200 bin metrekareyi bulan Nivo İstanbul'da büyüklükleri 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer alıyor. Tamamlandığında yüzde 38 oranında prim yapacağı öngörülen projede teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor.

Kentsel dönüşümün en başarılı örneği olacak

Kaba inşaatının büyük bir kısmı tamamlanan Nivo İstanbul hakkında bilgi veren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, "Toplam yatırım bütçesi arsa dahil 200 milyon dolar olan projemiz, kısa sürede yüzde 12 oranında prim yaptı. Basın Ekspres aksındaki en önemli kavşağın tam üzerinde bulunan Nivo İstanbul'da yabancılara satış oranı şu an yüzde 10 civarında. Projenin teslim tarihinin yaklaşacağı 2018’de ise yabancı yatırımcı oranı yüzde 20’ye yaklaşacak" dedi.

Yılmaz, "Kentsel dönüşümün merkezi haline gelen Basın Ekspres’te her metrekarenin değeri her geçen gün artıyor. Sadece yaşam merkezleriyle değil ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanıyor. En büyük amacımız, burada yaşayan bir proje inşa etmek. Bölgeyi ihya eden, insanla ilişkisini yeniden kuran doğru tasarlanmış projemizle güzel İstanbul'a yeni bir değer üretiyoruz. Kentsel dönüşümün en başarılı örneği olma iddiasındayız" şeklinde konuştu.